- Aidat ve bağışlarınızı Ziraat Bankası Balya Şubesi 75588009-5001 nolu hesaba yatırabilirsiniz. İBAN:TR060001000046755880095001
Duyurular

DUYURU.2021-2022 YILI İÇİN YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİLERİNE BURS VERİLECEKTİR.YARARLANMAK İSTEYENLERİN DERNEĞİMİZE BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR(BURS SADECE KAYALAR KÖYÜ ÖĞRENCİLERİ VE DERNEK ÜYELERİ İÇİN GEÇERLİDİR)


Balıkesir Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 13,6801   13,7048
EURO 15,4548   15,4826
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Yalnız taş duvar olmaz
Sponsorlarımız
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  DERNEĞİMİZİN TARİHÇESİ

Derneğimiz 2015 yılında Onursal Başkan Ömer ÜNAL ın çabalarıyla Ziyaettin ARIBURNU başkanlığında 01.12.2015 tarihinde Balya Kayalar Mahallesi Sosyal Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği adı altında kuruldu. Derneğin amacı insanlarımızın kenetlenebilmelerini, kucaklaşabilmelerini ve kaynaşabilmelerini sağlamaktır. Türkiyenin neresinde olursa olsun. Hemşerilerimizi sahiplenmek, sorunlarının çözümünde yardımcı olmaktır. Ayrıca kültürel değerlerinmizi yaşatabilmek ve gelecek nesillere aktarabilmektir.
3 Olağan Genel Kurul Toplantısı 28/07/.2019 Tarihinde Yapılmış ve Yönetim Kurulu asıl üyeliklere Cevat KAHVECİ. Serdar KIRANLI, Burhan ÖZTÜTK, Tuba DAĞLI, Hasan ÖZDEMİR Yedek Üyeliklere Ünal KARA Necdet ÇAL,Hüseyin ÜLKÜ, Ceyhan TEKİN, Volkan ULAŞ  Denetleme Kurulu Asıl Üyeliklere Ali YAĞCI. Emin ERKEK, Tuba ÇAL Yedek ÜyeliklereUğur KAYALAR, Hasan SÜZER,Erkay AKKOÇ Seçilmişlerdir.
 
 
 
 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Arif sarnic
Sağlık sorunumdan haberdar olarak geçmiş olsun ziyaretinde bulunan dernek başkanı ve yönetici arkadaşlarına teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar dilerim

MÜNÜR AK
Emek ve düşünceleri ile kurulmasında katkıda bulunan tüm kurucu ve yöneticilerini kutluyorum. Köyümüz için hayırlı olması dileğiyle yöneticilerine çalışmalarında başarılar dilerim.

şerife tınaz tepe.jansen
köyümün derneğini kuranlara başarılarne.mutlugurur duyuyorum


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız